Chcete skúsiť lyžovať?

Priatelia vás nahovárajú, aby ste s nimi išli na lyžovačku a vy nemáte žiadnu lyžiarsku výbavu, ba dokonca ste pár rokov nelyžovali? Na to, aby ste strávili týždeň s kamarátmi pri dobrej adrenalínovej zábave nemusíte investovať kopu peňazí. Využite možnosť prenájmu lyží a ostatnej výbavy a vyskúšajte si, ako chutí sneh na svahu.

V metropole Východu funguje požičovňa lyžiarskeho výstroja pre všetkých, ktorí nemajú svoju vlastnú. Ako začiatočník, ktorý netuší, či pri lyžovaní zostane aj na budúcu sezónu, oceníte možnosť krátkodobého prenájmu lyží a lyžiarok, ku ktorým dostanete samozrejme aj palice a prilbu. Prenájom na niekoľko dní oceníte práve vtedy, ak idete s priateľmi „na skúšku“ a kupovať vlastné vybavenie sa vám zatiaľ neoplatí.

Skúsení lyžiari, ktorí už vedia, o čom lyžovanie na svahoch je, majú možnosť dlhodobého prenájmu lyžiarskeho výstroja na celú sezónu. Či už ste svoje lyže poškodili nesprávnym skladovaním alebo len jednoducho nevydalo na plánovaný nákup nových, lyžovať túto zimu budete. Požičať za prístupné ceny sa dajú nie len jazdené lyže po perfektnom servise, ale aj úplne nové lyže. Máte tak možnosť otestovať novinky na trhu skôr, ako ich zaplatíte. Alebo jednoducho sa požičiavanie lyží stane vaším spôsobom prevádzkovania tejto zimnej zábavy. Nemusíte nič kupovať a vždy máte k dispozícii novú výbavu tej najvyššej kvality.

lyziarka

Za požičovňou stojí firma Suwisport s.r.o., ktorá tiež prevádzkuje najväčšiu špecializovanú predajňu lyžiarskeho výstroja a tiež lyžiarsky bazár. Za zmienku stojí, kto za všetkým stojí. Meno Hrehorovcov nie je vo svete lyží neznáme, reprezentačné úspechy premietajú do odborného poradenstva svojím zákazníkom. Predĺžené otváracie hodiny aj počas víkendu vychádzajú v ústrety všetkým lyžiarom.

Ak si chcete vyskúšať lyžovanie na zasnežených svahoch alebo ako skúsený lyžiar túžite otestovať technické novinky, požičovňa lyžiarskeho výstroja je tu presne pre vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *