Dobre vyzerať a dobre lyžovať

Iste už so svojou partiou máte vybratý termín lyžiarskej dovolenky. Celkom určite máte zvolené miesto, kde strávite niekoľko dní v bielom kráľovstve a kde sa zabavíte na svahoch aj v útulných chatách pod nimi. Ale nezabudli ste v tom nadšení z nadchádzajúceho radu dní zábavy na kontrolu svojej lyžiarskej výbavy? Aby vám zjazdy na svahoch nič nepokazilo.

Keď ste po skončení minulej sezóny po poslednom zjazde zo svahu s poslednými zvyškami snehu svoje lyže len tak odložili do pivnice, je najvyšší čas skontrolovať, v akom stave sú. Či nie sú veľmi poškriabané po niektorých nešikovných pokusoch, či hrany ešte zaberú, keď vystrúhate ostrý oblúk pred dámou svojho srdca, či viazanie na nich je spoľahlivé a bezpečné. A či sa vám ešte páčia a bude sa vám na nich dobre lyžovať. Pretože lyžujeme pre radosť a všetko naše vybavenie by nám malo prinášať len radosť.

zjazd

Drsnejšia polovička ľudstva dáva prednosť technickej kvalite vecí, ktoré používa, ale naše nežnejšie polovičky potrebujú okrem bezchybnej funkčnosti vedieť, že sa ich predmety dennej potreby okrem iného aj páčia. Aj im, aj ich okoliu. Určite neprekvapí nikoho, že aj dámske lyžiarky si kupujú častejšie. Raz darmo, aj v lyžiarskom oblečení a vybavení je potrebné udržiavať trend s módnosťou. Stránka www.slovakiasport.sk vám s tým pomôže, bude vaším sprievodcom po svete lyžiarskeho vybavenia a doplnkov.

Udržiavať svoju športovú výstroj v bezchybnom stave sa vždy oplatí, nikdy neviete, kedy kamaráti prídu s nejakým last minut termínom na výbornú lyžovačku alebo kedy si šéf v práci zmyslí dať všetkým týždennú celozávodnú dovolenku. Aby ste mohli bez obáv sadnúť do auta a vyraziť za snehom, majte všetko potrebné na zimnú zábavu pripravené a včas nahraďte staršie kúsky. Len tak si užijete snehu na svahoch a zábavu s tým spojenú naplno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *