Milujete mestský život?

Chcete mať blízko do kina, na skok do kaviarní alebo reštaurácií, chcete byť nablízku divadla? Chodievate na športové zápasy, obľubujete koncerty a navštevujete výstavy? Potom je život v meste pre vás a život v hlavnom meste vás určite láka. Akú lokalitu zvoliť a kde si svoj byt zaobstarať, ak je vaším životným štýlom mestský život?

Pre život v centre diania je najdôležitejšie si tu nájsť dobrú prácu. Keď už ale máte dobrý džob alebo dokonca vlastnú firmu, je načase skončiť s podnájmami a nájsť si svoje bývanie. Svoju základňu, odkiaľ budete vyrážať na víkendové akcie a festivaly, a kde budete naberať nové sily do každodenného pracovného vyťaženia. Na výber sú byty v starej zástavbe alebo novostavby, Bratislava ponúka oboje. Kto však žije aktívnym spôsobom života, nemá čas riešiť údržbu starého domu, voľba je jasná.

vyhlad

Nemenej dôležitá je aj lokalita, kde zakotvíte. Rozhodovať o nej môže jednak sídlo vašej firmy, ale ak je dobrá dopravná dostupnosť nového bývania, ako majú byty Bratislava Ružinov, tak potom to nie je problém. Z Ružinova ste za pár minút centre alebo na hokeji, nablízku sú nákupné centrá aj možnosti spoločenského vyžitia. To všetko v tichej štvrti s množstvom zelene, čo znamená moderné a pokojné bývanie.

jegeho alej

Aký veľký byt si vybrať? Finep.sk a Jégeho alej ponúka byty od 1+kk až po 4+kk, ktoré reprezentujú výmery medzi 33 a 114 m2. Teda byty pre samotárskych vlkov aj viacdetné rodiny. Či už bývate sám alebo s priateľkou plánujete rodinu, v Ružinove si vyberiete a určite tu ostanete. Je to vzhľadom na polohu blízko centra perspektívna lokalita s dobrým dopravným napojením. Takže ak sa chystáte na víkend na nejaký festival alebo predĺžený víkend s priateľmi, odtiaľto sa vám bude dobre vyrážať a určite sa sem budete radi vracať. Pekný byt na dobrom mieste za slušnú cenu. Ideálne bývanie, ak milujete mestský život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *