Nedajte sa pomýliť reklamou na Hotely.cz

Každý z nás si potrebuje občas oddýchnuť a aj keď nejde o dvojtýždňovú dovolenku, tak aj pár dní v príjemnom prostredí dokáže s človekom urobiť divy. Relax, dobré jedlo, príroda okolo a hneď získate nové sily do ďalšej práce. Aby ste nemuseli prácne vyhľadávať, kde, v ktorom hoteli a v akom termíne je práve výhodná ponuka na takýto pobyt, môžete si nechať posielať mailom novinky. No ako veriť službe, ktorá zavádza?

Pokiaľ poznáte hotel alebo kúpele, stačí vám vedieť, aká je ponuka, kedy a za koľko. No ak chcete navštíviť neznáme miesto, fotografie vám môžu veľa napovedať. Každý má rád iný štýl hotela, inú prírodu, iné prostredie a ak hľadáme relaxačný pobyt, chceme si oddýchnuť, tak aj okolie a prostredie hotela je dôležité, nie len to, aké pekné chyžné tam majú a ako varia v hotelovej kuchyni.

No keď vám z hotely.cz opakovane príde ponuka na pobyty, v ktorých je jasné, že je to ponuka nepravdivá, čo si o takej službe myslieť? Nedávno ponúkali pobyty na južnej Morave doplnené fotografiou z Vysočiny. A v máji prišla mailom ponuka do južných Čiech.

jizni cechy hotely.cz

Lenže tento objekt na fotografii z mailu je na hony vzdialený okoliu Českých Budějovíc. Na fotke je totiž hrad Velhartice neďaleko Klatov. A to je prosím pekne aj s veľkou toleranciou v západných Čechách. Tento hrad je výnimočný práve mostom na fotke, ktorý spojuje vežu a palác. Je to tak výnimočná záležitosť, že len úplný ignorant môže použiť takúto špecifickú fotku ojedinelého objektu ako ilustračný obrázok.

Neviem, či si v hotely.cz pripravujú svoje mailové kampane sami alebo ich nechávajú niekoho externého robiť za seba. No v každom prípade, ak v priebehu dvoch mesiacov prídu dve nepravdivé či zavádzajúce ponuky, akú mám istotu, že sa „nepomýlili“ aj pri iných ponukách a nepodsunuli mi zlé fotky? Akú môžem mať istotu, že keď si z ponuky hotely.cz vyberiem pobyt, že tam naozaj nájdem to, čo mi naservírovali na fotke?

Nie všetky miesta poznám, nie vždy objavím podvod. Ja viem, že je to len re-klama, ale chcem tak veľa, keď očakávam serióznosť už od samého počiatku?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *