Venčenie psov ako služba

Na pražskom území bola zriadená služba Venčenie psov Praha, ktorá si už našla nespočet zákazníkov. Je určená pre majiteľov psov, ktorí by potrebovali narýchlo zastúpiť v asistencii pri venčení psov. Zákazníkom, ktorí potrebujú osobu, ktorej sa nebudú musieť báť zveriť svojho psíka do rúk. Hlavným krédom spoločnosti Venčenie psov Praha je spoľahlivosť, nízka cena a obojstranná spokojnosť, neváhajte a využite služby spoločnosti.

Vďaka osobnému prístupu si venčitelia získajú priateľstvo každého psíka. Pred prvým venčením prebehne u Vás doma zoznamovacie schôdzka, kde budete mať možnosť porozprávať sa s prevádzkovateľom služby a venčiteľom, ktorý bude mať Vášho psíka na starosť. Ihneď potom s ním absolvujete prvú schôdzku, pri ktorej venčitel psíka spozná, zistí, na aké povely reaguje, akým spôsobom sa správa voči okolitým psom, svojmu okoliu atď. Potom je psíkovi vystavená „psia knižka“, do ktorej sú po ukončení každého venčenia zaznamenávané informácie. V rámci ceny je tiež SMS správa, ktorú venčitel majiteľovi psíka po každom venčení zašle, aby si nemusel robiť o psíka starosti.

pes

Ak potrebujete spoľahlivého človeka, ktorý sa zodpovedne a priateľsky postará o Vášho psíka, kým ste na dovolenke alebo indisponovaný, neváhajte a navštívte internetové stránky spoločnosti Venčenie psov Praha, kde nájdete bližšie informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *