Tienenie vnútri bytu je elegantné

Regulácia množstva denného svetla vo vnútri obytných priestorov nie je žiadnou novinkou modernej doby. Niekedy je slnka viac, ako by sme potrebovali a musíme ho ovládnuť. Občas si chceme vytvoriť v izbe intímnu atmosféru, inokedy potrebujeme stlmiť svetlo, aby sme si mohli trochu pospať. Alebo len nechceme, aby nám svietilo slniečko do očí, keď si čítame dobrú knižku. Dôvodov je veľa a preto používame rôzne druhy interiérových žalúzií a závesov.

Výhodou vnútorného tienenia býva ľahká inštalácia a nízka cena. Ďalej oceníte krátku dodaciu lehotu, takže keď vás prekvapí horúce leto, objednáte si najrozšírenejšie interiérové horizontálne žalúzie a za pár dní ich máte vo svojom byte. Vyrobené z ľahkého hliníka sa ľahko ovládajú, podľa potreby natočíte do uhla, aby prepúšťali len potrebné množstvo svetla zvonku a večer zabránia, aby vám ktokoľvek pozeral do okien.

Zaujímavým typom vnútorného tienenia je plisé, pretože dodáva priestoru atmosféru. Vyrobené z pravidelne prekladaného polyesterového materiálu, priesvitné ale v niekoľkých dostupných odtieňoch, príjemne zafarbí váš priestor do obľúbenej farby. Používajú sa na pravouhlá okná a na strešné okná, niekedy aj v zimných záhradách. Po objednaní technik odborne zameria plisé a v krátkej dobe obdržíte všetko hotové, stačí len namontovať. Alebo si montáž objednáte pri zameraní. Spoľahnite sa na odborníkov s dlhoročnou praxou, ušetríte čas aj námahu.

zaluzie

Plastové okná sa v posledných rokoch objavili na mnohých bytových domoch. Často boli okná menená hromadne pre celý dom, mnohokrát bola kritériom čo najnižšia cena. A preto v mnohých bytoch chýbajú na oknách žalúzie. Našťastie sa dajú žalúzie do plastových okien namontovať aj dodatočné bez akýchkoľvek problémov. S ovládaním na retiazku alebo otočnou rukoväťou. Spoľahnite sa na kvalifikovanú firmu s dlhoročným pôsobením na našom trhu, ktorá vám ponúkne množstevnú zľavu a kvalitný a rýchly pozáručný servis, s plným skladom náhradných dielov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *