Sádrokartony a suché stavby

Pre tých, ktorí nevedia o čo sa jedná, existuje jednoduché vysvetlenie. Úplným základom pre suchú stavbu sú sadrokartónové a sadrovláknité dosky. Drevené dosky sa potom používajú na opláštenie drevených alebo kovových konštrukcií. Príslušenstvo, ktoré je veľmi dôležité rozhodne patrí medzi potrebný doplnok. Patria medzi ne tmely, výstužnej pásky, tepelná izolácia či rôzne upevňovacie prostriedky.

Sadrokartónové konštrukcie sa využívajú v interiéroch pri novostavbách alebo pri rekonštrukciách či opravách bytových aj nebytových priestorov. Sadrokartóny majú široké spektrum využitia. Využívajú sa na montáž priečok a podhľadov, na obklady stien, opláštenie podkrovia alebo aj pre použitie suchých podláh.

Firma na výrobu sadrokartónu a suchých stavieb vykonáva montáže strešných okien, rekonštrukcie pôdnych stavieb a montáže minerálnych podhľadov. Zamestnanci sú vysoko preškolení na montáže protipožiarnych i akustických systémov.

Sadrokartóny môžu zmeniť kompletný ráz Vašej nehnuteľnosti. Vďaka sadrokartónu môžete zamýšľať rôzne prestavby a zlepšováky Vašej domácnosti. Pre väčší efekt v miestnosti sa robí tzv. rampa pre bodové svetlá, ktoré pôsobia vážne fantasticky. Sadrokartónové priečky sa využívajú kdekoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *