Archív značiek: drevo

Materiál pre stavebníctvo a nábytkárstvo, získavaný z kmeňov stromov. Slúži aj ako palivo.

OSB dosky – univerzálny stavebný materiál

Nedávno som navštívil bratranca, ktorý sa pred dvoma rokmi s rodinou nasťahoval do nového domčeka na kraji mesta a ako posledná práca mu zostala záhrada a jej vzhľad. Tak som bol okrem kávý zvedavý aj na to, čo sa svahovitým úzkym pozemkom vymyslel a ako to dopadlo.
Čítať viac OSB dosky – univerzálny stavebný materiál

DREVO – prírodný materiál, ktorý v nás vyvoláva POCIT POHODY, BEZPEČIA A TEPLA

Eurookná sú ďalším hlavným sortimentom, ktorý firmy ponúkajú. Drevo je prírodný a ekologický materiál, ktorý sa teší veľkej obľube. Jeho vzhľad je estetický, masívny a navodzuje dojem luxusu, a tiež lepšie drží stálu farbu.
Čítať viac DREVO – prírodný materiál, ktorý v nás vyvoláva POCIT POHODY, BEZPEČIA A TEPLA

Interiérové prvky

Byt v paneláku vyzerá jeden ako druhý, pretože majú rovnakú dispozíciu a sú ich postavené stovky a tisíce. Úplne rovnakých. Avšak môžeme sa v nich cítiť dobre a spokojne, keď sa nám podarí ozvláštniť ich možno drobnými, zato dôležitými stavebnými prvkami. Bez veľkých rekonštrukčných prác. Aké sú teda možnosti použitia interiérových stavebných prvkov v bežných bytoch a domoch?
Čítať viac Interiérové prvky

Elektrické náradie pre domáce práce

Snáď málokomu sa podarí nájsť byt vo vynikajúcom stave a zriadiť ho pre svoju rodinu všetkým potrebným hneď na začiatku. Z času na čas je potrebné niečo opraviť, niečo prirobiť. Ak nechcete zakaždým volať a platiť opravára, oplatí sa nakúpiť si svoje vlastné elektrické náradie a pri troche šikovnosti dokážete sami opraviť poškodené pánty u skriniek alebo zavesiť novú poličku na stenu.
Čítať viac Elektrické náradie pre domáce práce

Drevené domy

Predstavte si pokoj a pohodu pri krbe v drevenom dome. Atmosféra tejto stavby je úplne úžasná. Výstavba zrubových domov nie je nijako časovo náročná a cena týchto stavieb je v porovnaní s murovanými domami rovnaká. Prečo sa teda nezahrnúť do luxusu drevostavieb, ktoré sú špecifické ako vzhľadom, tak klímou vnútri? Kúpte si ekologický dom s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami a začnite si svoj ​​život užívať. Čítať viac Drevené domy