Nebojte sa stavebných úprav, lešenie si môžete kúpiť ako stavebnicu

Potrebujete opraviť garáž alebo obnoviť fasádu svojho rodinného domu a bojíte sa, ako začať a koľko času vám to zaberie? Využite moderný systém stavebnicového lešenia a nestrácajte čas stavbou drevených konštrukcií z reziva, ktoré potom skončí nanajvýš ako palivo v kotli ústredného kúrenia. Využite skúseností z veľkých stavieb a skráťte stavebné práce pri sebe na dvore na najkratšiu dobu.

Drobné opravy svojho bývania realizuje stále veľa Slovákov, šikovných domácich majstrov. Býva zvykom, že sa u takejto opravy domu zíde celé príbuzenstvo, každý má skúsenosti z nejakého odboru stavebných prác a tak si navzájom pomáhajú. Lenže len šikovnosť a fortieľ nestačí. Okrem materiálu potrebujete aj vybavenie a pracovné náradie. A pri opravách trochu vyššie, než dosiahnete zo zeme, sa nezaobídete bez lešenia. Práce okolo celého domu vám uľahčí hliníkové lešenie, s ktorým je práca pohodlná a rýchla, pretože je ľahké a pevné.

K rodinnému domu sa hodia skladacie lešenie s výškou do 4 metre, ale použiť môžete aj iný typ. Podľa veľkosti domu alebo jeho časti, ktorú sa chystáte renovovať, si kúpite aj lešenie príslušného rozmeru. Výhodou pre vás je, že k dostaniu sú aj jednotlivé diely lešenia a tak si ho vlastne poskladáte ako stavebnicu presne podľa svojich potrieb.

lesenie

Na rovnom pozemku s pevným pokladom okolo domu s výhodou využijete pojazdné hliníkové lešenie s možnosťou posunu vedľa budovy podľa toho, ako postupujete s vykonávaním prác. Alebo keď vám technológia diktuje pracovať na fasáde postupne a vracať sa na stenu s novou vrstvou. Odpadá vám tak neustále nastavovanie a kotvenie lešenia, pojazdné hliníkové lešenie presuniete na potrebné miesto.

Vlastné lešenie majiteľovi domu výrazné zníži náklady na údržbu a opravy bývania, pretože dovoľuje svojpomocne vykonať mnoho prác alebo si zavolať špecialistov, ktorí nemajú všetko vybavenie pre práce na väčších objektoch a nemusíte platiť jeho prenájom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *