Na lodi za zdravým životným štýlom

Kto sa v dnešnej dobe snaží najmä v mestách žiť zdravým životným štýlom a vyberať si, čo zje, mi isté dá za pravdu, že často býva problém nájsť „spriaznenú dušu“, vymieňať si skúsenosti a recepty. Väčšina ľudí žije v zhone, v zhone aj je a často sa nepozerá poriadne okolo seba. Kde teda stretnúť tých správnych ľudí a stráviť s nimi pár príjemných dní?

Odpoveď je prekvapivo jednoduchá! Takú príležitosť môže poskytnúť plavba na lodi s ľuďmi, ktorí tiež vyznávajú zdravý životný štýl, majú rovnaké názory na život ako vy. Pre takých ľudí predstavuje projekt Vitality Boat skvelú príležitosť spoznať mnoho ľudí, pohovoriť s nimi, vymeniť si názory a poznatky.

Táto plavba loďou z Passau až do Budapešti poskytuje priestor pre sebavzdelávania v celom spektre otázok pre zdravý životný štýl každému, kto sa ním zaoberá krátko alebo alebo celý život. Na palube sa môžete stretnúť s celým radom známych osobností a ľudí, naladených na rovnakú vlnu, ako vy.

Zaujímavým spôsobom tak možno kombinovať aktívnu dovolenku, príjemnú pohodu, cestovanie a stretnutia so zaujímavými ľuďmi. Rozšíriť si znalosti netradičnou metódou. Programy jednotlivých dní plavby sú rozdelené na bloky, v ktorých si zacvičíte, zúčastníte sa prednášky jedného z odborníkov na zdravý životný štýl, alebo si vyberiete možnosť špičkového kozmetického ošetrenia. Pozdĺž trasy plavby lode sú poriadané výlety do atraktívnych miest v okolí.

isabella_06

Po dobu pobytu na palube vám budú k dispozícii renomovaní lekári, fyzioterapeuti, odborníci na gastronómiu, profesionálni tréneri, maséri, špecialisti na starostlivosť o pleť a ďalšie, na ktoré sa môžete obrátiť so svojou žiadosťou o radu alebo požiadať o pomoc s riešením vášho problému. Na palube lode vás nič neruší, plavba síce poskytuje kontakt s okolitou prírodou, ale ponúka taký istý pokoj a kľud, takže sa môžete sústrediť na to hlavné: naučiť sa, ako žiť zdravo. A udržať si zdravý životný štýl aj po skončení plavby loďou.

Tak neváhajte, užite si to fest!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *