hrkofest.sk presťahovaný

Zmena je život a tak aj pre tento web dozrel čas zmeniť hosting. Teda priestor, kde je stránka uložená. Odkiaľ sa načítava vždy vtedy, keď kliknete na jej názov, odkaz alebo len iný článok na webe. Prišla ponuka, ktorá sa neodmieta.

Tento web je hostovaný na serveroch slovenskej spoločnosti WebSupport. Tá je známa kvalitou svojich služieb, špecificky prívetivým prístupom technickej podpory a ochotou vyhovieť klientom aj v prípade, že sa nejedná o ich povinnosť. A to všetko za príjemné ceny.

No a teraz prišla s ponukou skutočne zdielaného multihostingu. Teda mať viacero domén nie len pod jedným účtom, ale aj so spoločne zdieľaným priestorom na serveroch hostingu. Nie je limitovaná veľkosť databáz, nie je limitovaná veľkosť poštových priečinkov ani ich počet, nieje limitovaný priestor pre www stránky alebo fotky či iné médiá. Jediným parametrom je celková veľkosť obsadeného (alebo objednaného) priestoru. A túto máte možnosť kedykoľvek si skontrolovať, prípadne si dokúpiť ďalší priestor. Podotýkam za veľmi rozumné ceny.


Multihosting pre 10 domén už od 9 Eur od WebSupport.sk

Keďže tento ani mnohé iné weby prevádzkované našou spoločnosťou nie sú extra náročné na priestor na serveri, tak zmena hostingu pre nás znamenala jednoznačnú úsporu prevádzkových nákladov v nezanedbateľnej miere. Preto po preštudovaní podmienok služby The Hosting (ako sa tento zdieľaný hosting volá) a overení výkonnosti webového servera sme pristúpili k presťahovaniu webu. Stalo sa tak včera dopoludnia a netrvalo to ani hodinku.

Spolu s touto stránkou sme sťahovali aj ostatné serveri, napríklad inzertný portál alebo web pre vkladanie promo článkov prmarketing.sk. Veríme, že ste nezaznamenali žiadny výpadok poskytovania služieb aj naďalej sa vám budú naše stránky načítavať rýchlo a budete sa na ne radi vracať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *