Firemné video

Pôvodne bol na tejto adrese článok, ktorý upozorňoval na výhody nadčasového spôsobu propagovania – firemné video. V krátkom čase táto forma prezentácie dovoľuje dynamicky v krátkom časovom priestore divákovi ukázať značné penzum informácií. A to jednoducho zapamätateľným a interesantnou cestou.

Účel firemného videa je podobný pre malé spoločnosti aj medzinárodné holdingy. V prvom rade je dôležité stanoviť, pre aký dôvod sa pripravuje video, kto bude jeho divák a ako sa bude takéto video používať.

Pretože sa ozval človek, ktorý údajne disponuje právami k uvedenému textu, bol text stiahnutý. Mohli sme do neho vložiť odkazy na zdroj, ak bol text naozaj ukradnutý, mohli sme do neho vložiť iný odkaz. Avšak rozhodne sme text neukradli z nijakej inej stránky. Ten text bol na tejto adrese dostupný minimálne od roku 2013 a trúfame si predpovedať, že pravdepodobne bez vedomia firmy, ktorá si stránku pre svoj event objednávala. Z verejne dostupných internetových archívov bol pôvodný text obnovený na pôvodnej linke len za účelom zamedzenia zobrazovania chybových stránok 404 pri pravidelnom crawlovaní vyhľadávacími robotmi.

Súčasný text je plne naším dielom. Keďže sa však jedná o popis podobnej skutočnosti, akú popisoval pôvodný článok, môže tu byť istá podobnosť. Jedná sa však o inak spracovaný text, ktorý nemá s pôvodným nič spoločné. Ak boli niečie práva dotknuté, týmto sa mu ospravedlňujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *