Exotická dovolenka

Tento rok sa mi potvrdila klasická pravda. Kto ide na dovolenku skoro, potrebuje dovolenku ešte jednu. A pretože som nevydržal čakať s aktívnym odpočinkom na koniec augusta, ale vyrazil za krásami vlasti už začiatkom leta, tak opäť sedím nad nedokončenou prácou a premýšľam, že by som si odpočinul rád zas.

Navštívil som Moravu aj Rakúsko, po návrate dorobil všetku zmeškanú prácu a vŕta vo mňa červíček, ktorý neustále sa pýta kam na dovolenku pôjdeme zas? Cítim v chrbte, že by to chcelo niečo iné, než dovolenku v aute.

Niečo, kde by som len ležal a odpočíval. Relaxoval, venoval sa joge, pôžitku tela i duše. Skrátka ten odpočinok, čomu sa medzi ľuďmi hovorí luxusná dovolenka. Odletieť niekam ďaleko, kde nie je tak horúco, ako u nás, kde vzduch ovlažuje teplé more, a nohy sa boria do mäkkého piesku pri prechádzke po pláži. Vlnky sa trasú a vietor šumí v korunách paliem.

Viete, že do niektorých destinácií sa letecky dostanete skôr, než autom po diaľnici cez upchaté Rakúsko k moru v Dalmácii? A dokonca si môžete počas letu aj zdriemnuť, čo v aute nejde. A oddýchnutí ste nielen na dovolenke, ale aj po návrate z nej.

Zapadajúce slnko, ktoré sa ponára do oceánu, to už nie je len filmová scéna a romantický sen. Táto exotická dovolenka môže byť aj vašou dovolenkou. Dovolenku s bezpečným návratom s cestovnou kanceláriou, pôsobiacou už veľa rokov vďaka kvalitným službám a individuálnou starostlivosťou. A ak vo svojej práci staviate na profesionalitu, kvalitu a slušnosť, dostane sa vám rovnakého aj na vašej dovolenke.

Takže tak nejako už poznám otázku na svoju nevypovedanú odpoveď, kam na dovolenku. Žmurknem do diára, presuniem pár schôdzok, odvolám jednu párty a vyrazím za slnkom a morom, namiešaných v tom správnom koktaile, nazvanom exotická dovolenka. Dúfam, že sa tam spolu stretneme na pláži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *