Vyberte si sami svoj film na piatkový večer

Po náročnom pracovnom týždni si každý rád oddýchne. Každý máme iné predstavy o tom, ako tráviť voľné chvíle a čomu sa budeme vo voľnom čase venovať. Keď dávate prednosť sledovaniu dobrého filmu, iste mi dáte za pravdu, že dnešná televízia toho veľa neponúka. A jazdiť do kina sa tiež každému nechce. Obe ponuky totiž majú jednu spoločnú necnosť: program pre vás vyberá niekto iný a málokedy sa vám trafí do vkusu. Ako to zmeniť?

Nie je žiadnym tajomstvom, že televízne stanice žijú z reklamy, ktorú vysielajú stále vo väčšej miere. A aj keď je vysielaný zaujímavý program alebo film, tak si ho nemôžeme vychutnať bez častého prerušovania práve reklamou. To je teda ďalšia nepríjemnosť, spolu s definovaným začiatkom relácie, ktorá nám komplikuje náš relax po práci alebo stretnutie so svojimi priateľmi.

Najlepším riešením je sám si vybrať film ktorý budem sledovať. Bez otravnej reklamy, v čase, ktorý vyhovuje mne. V pohodlí svojej obývačky sa pozriem na jeden alebo dva DVD filmy podľa svojho vkusu a momentálnej nálady. Pre sledovanie svojho vlastného programu je výhodné mať inštalované domáce kino, ale rovnaké tak dobre poslúži bežná televízia, doplnená DVD prehrávačom. Šikovní mladí ľudia prepoja televíziu so svojim notebookom káblom a nemusia kupovať drahé zariadenia pre svoju zábavu.

woman-TV

Domáca kinotéka nezaberie veľa miesta a kedykoľvek máte chuť na svoj obľúbený film, pustíte si ho. Kúpite ich tiež pohodlne z obývačky. Stanete sa nezávislý na televíznom programe, svoje filmy dvd alebo Blu-ray si pustíte spolu s priateľmi alebo rodinou vo vašom obľúbenom čase. Na Blu-ray diskoch často dostanete predĺženú verziu filmu, ktorú nemáte šancu vidieť v kine a v televízii už vôbec nie. A váš zážitok nič neprerušuje.

Staňte sa pánom svojho voľného času, nenechajte sa rozptyľovať nezmyselnými reklamami v najmenej vhodnú dobu a sledujte filmy, ktoré sa páčia vám. Filmy na DVD a Blu-ray diskoch vám to umožňujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *