Nie sú vráta ako vráta

Máte pocit, že brána na vašej garáži už nie je to, čo bývala a že by to chcelo jej rekonštrukciu? Uvažujete o jej generálke a novom nátere? Než donekonečna opravovať starú bránu, radšej sa rozhodnite pre jej výmenu. Garážové vráta od výrobcu s 25 rokmi skúseností na trhu garantujú profesionalitu dodávateľa a spoľahlivosť brány v každodennej prevádzke.

Aby vaša garáž nevyzerala tuctovo, aby nebola rovnaká ako ďalšie v rade garáží, na výber máte sekčné garážové brány v šiestich základných farbách a za mierny príplatok môžete dostať vráta v ďalších farbách. To všetko v kombinácii rôznych designov povrchu. Taký výber získate len u najväčších dodávateľov brán pre garáže. Garážové sekcionálne brány sa dodávajú v prevedení pre jednotlivé garáže aj pre väčšie dvojgaráže, ktoré sú vo veľkých mestách bežnou súčasťou domov. Celkovo je k dispozícii až 250 kombinácií farieb a povrchov a sú vhodné pre otvory od rozmeru 2 x 2 metre po veľké otvory 5 x 5 metrov, teda nielen pre osobné automobily, ale aj pre väčšie dodávky a nákladné automobily. Jednotlivé sekcie vyrobené z kvalitných oceľových profilov sú tepelne izolované polyuretánovou penou pre úsporu nákladov na vykurovanie.

Pre pohodlné otváranie a zatváranie môžu byť všetky garážové vráta vybavené elektrickým motorovým pohonom a doplnené diaľkovým ovládaním. Dnes už autami nejazdia len muži, ale aj subtílnejšie ženy, pre ktoré by manipulácia s klasickými železnými vrátami bola namáhavá. Servopohon garážových brán im výrazne zjednoduší manipuláciu s bránou pri rannom rozvoze detí do školy aj popoludní po návrate z krúžkov. Vďaka diaľkovému ovládaniu ani nemusejú vystupovať z vozidla.

Výmenu brány si môžete objednať aj s demontážou starej a montážou novej brány, zhotovenej presne na mieru. Vonkajší povrch si vyberiete drážkový, kazetový alebo moderné hladký tak, aby sa hodil k vzhľadu domu. Profesionálna firma zabezpečí všetko potrebné na to, aby ste si nové vráta mohli užiť čo najskôr a nezaťažovali sa rekonštrukciou starej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *