Letný fest zliav

Ako zvládnuť leto a rozpočet? Ťažká otázka a najviac asi pre študentov. Študák ma hlboko do vrecka a žiť sa musí. Rada od Elánu, predať otcových klasikov, sa dnes nestretne s úspechom, kto by už dnes čítal ťažké knihy. A keď sa nedajú prachy zarobiť, treba ich ušetriť. Ako si užiť leto a nelízať labu? Nakupuj so zľavou!

Zo všetkých strán na nás útočia farby a zvuky. Či niekedy skôr hluky. Každý niečo chce, každý od nás niečo chce, každý nám niečo chce predať. Zaujíma vôbec niekoho, čo chceme my, čo chcem ja? Každý chce moje dobro, každý chce moje prachy. Čo chcem ja nikoho nezaujíma. Každý ma presviedča o svojej pravde, každý ma láka na jeho stranu.

Keď mám všetkého toho humbuku okolo plné zuby, chcem byť so svojimi priateľmi. Chcem si dať niečo dobré pod zub, pokecať a dať si dobrú kávu. Žiadne správy, žiadne reklamy, žiadne politické komentáre. Žiadna faloš a manipulácia. Len ja a ľudia, ktorým verím, s ktorými sa dobre cítim. S ktorými chcem byť, pretože chcem a nie preto, že musím, lebo niekto to povedal.

Leto mám rád. Vonku je teplo, nemusím si robiť žiadne starosti. S partiou skočíme na jedlo. Predtým si ale cez wifi stiahnem zľavu na McDonalds a som v pohode. Mám aplikáciu v mobile a všetky zľavy sú vždy tam, kde ich potrebujem. Pri mne. Či mám chuť na cheesburger alebo kuracie mäsko s hranolkami. Alebo len na kávu. Vždy všetko za dobrú cenu, vždy so zľavou na kupón.

Ja mám festival kedy chcem. Kedy si ho urobím. Užívam si leto. Uži si ho tiež, zober kamošov a stav sa na jeden Big Mac alebo na dva, ak ich zvládneš. Internet som síce nevymyslel, ale ukazujem ti, ako ho môžeš využiť vo svoj prospech. Ber zľavu, keď ju dávajú, uži si viac. Peniaze máš len jedny, ale zábavy môžeš mať nekonečne veľké množstvo. Koľko len chceš. Využi zľavové kupóny a nakupuj výhodne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *